Zevun s.r.o

Historie společnosti

Naše firma byla založena v roce 2004. Hlavní náplní naší činnosti je vnitrostátní a mezinárodní přeprava volně ložených komodit (substrátů). V průběhu doby jsme začali nabízet i přepravu celovozových kusových zásilek. Dopravu zajišťujeme s cílem co nejvyšší spokojenosti všech našich zákazníků, proto je naší hlavní prioritou osobní přístup k zákazníkům, rychlost, kvalita a spolehlivost, s jakou vyřizujeme všechny požadavky.

V současné době jsme schopni zajistit přepravu nákladů po území České Republiky a celé Evropy. Přepravu zajišťujeme jak prostřednictvím vlastních vozidel, tak i pomocí vozového parku našich smluvních dopravců.

Vozový park naší společnosti se sestává z devětatřiceti souprav. Jedná se o tahače se sklápěcími návěsy se sklápěním dozadu, třístrannou sklápěcí soupravu, tahače s návěsy s posuvnou podlahou a tahače s plachtovými návěsy MEGA.

Firma je držitelem certifikátu systému dobré výrobní praxe dle normy GMP B4 vztahující se na silniční přepravu krmiv.

Kolektiv naší společnosti je připraven realizovat přepravu Vašich zásilek. Proto neváhejte a kontaktujte nás, ochotně navrhneme dopravní řešení šité na míru Vaší firmě.